POMPA CIEPŁA POWIETRZE\POWIETRZE ROTENSO MIRAI

grzanie i chłodzenie A+++

To obecnie jedno z lepszych urządzeń w stosunku jakości do ceny.Pompa ciepła posiada zaawansowaną technologie inverterową umożliwiająca sprawną pracę w ekstremalnych warunkach pogodowych na zewnątrz do -30 stopni C.Urządzenie sprawdza się także w serwerowniach chłodząc przy niskiej temperaturze zewnętrznej -25 stopni C.Jednostka wewnętrzna jest bardzo cicha emitując na najniższym biegu tylko 21 dB

CENA NETTO OD 3995 ZŁ Z MONTAŻEM

GWARANCJA 5 LAT

POMPA BASENOWA HEWALEX

Pompa ciepła powietrze/woda do ogrzewania i chłodzenia wody z wysokoefektywna sprężarka rotacyjna lub spiralna (od 22,0 kW) z szczególnie wysoka efektywność COP do 6,6 (wg EN 14511, A24/W26) z płaszczowo-rurowy wymiennik ciepła z niskimi oporami przepływu z zastosowanie stali tytanowej do budowy wymiennika ciepła z bezpośredni przepływ wody basenowej przez pompę ciepła z trwała, estetyczna, wytrzymała obudowa z tworzywa sztucznego . Łatwy montaż i demontaż urządzenia np. na okres zimowy . Dogodny w obsłudze i funkcjonalny sterownik .Cicha praca, np. dla PCWB 3,5kW jedynie 48 dB(A). Przyłącza wody Ć50 mm.

Pompa ciepła PCWB jest wyposażona w sterownik wbudowany bezpośrednio w urządzenie. Ochronę sterownika przed wpływem warunków zewnętrznych stanowi obudowa z pokrywą oraz jednolita wodoszczelna folia na panelu obsługowym.

Sterownik wyposażony jest m.in.:

wybór trybu pracy: AUTOMATYCZNY/GRZANIE/CHŁODZENIE

przedziały czasowe pracy z możliwością sterowania pracą pompy obiegu wody basenowej

nastawa wymaganej temperatury wody basenowej (zazwyczaj w trybie grzania: 26-32°C)

sygnalizacja stanów alarmowych, np. uszkodzeń czujników temperatury i braku przepływu wody

GWARANCJA 4 LATA