Serwis klimatyzacji

 Serwis urządzeń klimatyzacyjnych I                             pomp ciepła

O konieczności wykonania konserwacji urządzenia klimatyzacyjnego przypominamy sobie zazwyczaj gdy jest już za późno… takie mamy doświadczenia obsługując Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry oraz Gliwice.

Urządzenia klimatyzacyjne są w stanie zapewnić nam upragniony chłód w upalne letnie dni oraz ciepłą atmosferę w długie zimowe wieczory. Pamiętajmy o tym, że samo posiadanie urządzeń klimatyzacyjnych nie gwarantuje ich wydajnej pracy, jeżeli nie są one regularnie serwisowane.

Często zapominamy, że urządzenia te wymagają regularnej i profesjonalnej opieki serwisowej, by jak najdłużej służyły swoim użytkownikom oraz zapewniały niezawodną pracę w szczycie sezonu letniego i grzewczego.

Widoki na zdjęciach powyżej nie są żadnym zaskoczeniem. W wielu przypadkach gdy klimatyzator nie był regularnie serwisowany mamy do czynienia z całkowicie niedrożnymi filtrami powietrza oraz wymiennikami ciepła. Taca ociekowa klimatyzatora staje się natomiast legowiskiem w którym rozmnażają się bakterie oraz grzyby. Aż strach pomyśleć, że te wszystkie zanieczyszczenia razem z wdychanym powietrzem wędrują prosto do naszych płuc!

Ile kosztuje serwis klimatyzacji ?

Nasza firma do serwisu klimatyzacji używa tylko płynów biobójczych z odpowiednimi certyfikatami.

Odgrzybianie płynem RECTORSEAL COIL DISINFECTANT – koszt ok 180 zł /w zależności ile jest urządzeń.

Jeden z nielicznych płynów na polskim rynku który posiada Certyfikat Ministerstwa Zdrowia , Atest PZH oraz może być użyty do powierzchni mających kontakt z żywnością. Coil Disinfectant jest zarejestrowany jako produkt biobójczy, którego skuteczność potwierdzają badania mikrobiologiczne. Ma szerokie spektrum działania i jest bezpieczny w stosowaniu, ponieważ nie zawiera składników szkodliwych dla zdrowia ludzkiego.

Co ważne że płyn zapewnia szybką i skuteczną dezynfekcję powierzchni dla bakterii Legionella pneumophila, Staphylococcus Aureus (gronkowiec złocisty), Pseudomonas Aeruginosa (pałeczka ropy błękitnej), Escherichia Coli (pałeczka okrężnicy), Enterococcus Hirae (paciorkowiec kałowy), oraz dla grzybów Aspergillus Niger (kropidlak czarny) i Candida Albicans. Są to zarazem drobnoustroje najczęściej występujące w instalacjach klimatyzacyjnych, odpowiedzialne za wiele różnych chorób i dolegliwości, w tym bardzo niebezpieczną dla życia „chorobę legionistów”. Coil Disinfectant doskonale nadaje się do zastosowania m.in. w domach, biurach, samochodach, przedszkolach i żłobkach, restauracjach, hotelach, fabrykach, salach treningowych, gabinetach medycznych i dentystycznych, w szatniach, przebieralniach, kabinach prysznicowych i w wielu innych miejscach ponieważ jest bezpieczny dla serwisantów oraz ludzi przebywających w pomieszczeniach. Produkt bezpieczny dla środowiska ulega biodegradacji

Następnym płynem stosowanym przez naszą firmę jest NANO PROTECT SILVER NICE -koszt ok 150 zł

Płyn gwarantuje doskonałą higienę wewnątrz pomieszczeń i samochodów, Dzięki zawartości aktywnych nanocząsteczek srebra likwiduje bakterie, grzyby oraz ich zarodniki opóźniając jednocześnie ich ponowne rozmnażanie. Eliminuje nieprzyjemny zapach. Posiada Pozwolenie Ministra Zdrowia na obrót produktem biobójczym nr 4008/10 , jest bezpieczny dla ludzi i środowiska.

Serwis pomp ciepła Rotenso 480 zł

Serwis pomp ciepła LG 480 zł

Przyjazd i diagnostyka urządzeń przez serwis 180 zł

Chcąc jak najdłużej cieszyć się z komfortu, jaki są nam w stanie zapewnić właściwie użytkowane urządzenia pamiętajmy o ich regularnym serwisowaniu! W trosce o dobro i zadowolenie klientów oferujemy Państwu następujące usługi serwisowe następujących urządzeń klimatyzacyjnych :

N

Serwis klimatyzatorów ściennych

N

Serwis klimatyzatorów kasetonowych oraz podsufitowych

N

Serwis Klimatyzatorów kanałowych

N

Serwis klimatyzatorów przenośnych (monoblock)

N

Serwis klimakonwektorów

Brak wykonywania regularnych przeglądów serwisowych może w efekcie skutkować:

r

Konsekwencjami zdrowotnymi dla użytkownika – alergiami, katarem siennym, kaszlem, zapaleniem spojówek oraz dusznościami wywołanymi przez drobnoustroje oraz grzyby rozmnażające się w wilgotnym środowisku klimatyzatora

r

Zwiększonym zużyciem energii elektrycznej

r

Niewydajną pracą urządzenia

r

Większym ryzykiem wystąpienia poważnej usterki w środku sezonu

r

Nieprzyjemnymi zapachami wydobywającymi się z wnętrza urządzenia

r

Skróceniem żywotności urządzenia

Działamy na terenie całego województwa śląskiego! Obszar naszych działań obejmuje głównie następujące miasta:

Tarnowskie Góry, Zabrze, Gliwice, Bytom, Knurów, Chorzów, Katowice, Toszek, Radzionków, Ruda Śląska, Piekary Śląskie, Sośnicowice

WSZYSTKIM NASZYM KLIENTOM OFERUJEMY BEZPŁATNE PORADY TELEFONICZNE W ZAKRESIE UŻYTKOWANIA ORAZ EKSPLOATACJI URZĄDZEŃ!