Pompy ciepła

POMPA CIEPŁA POWIETRZE\POWIETRZE ROTENSO MIRAI

grzanie i chłodzenie A+++

To obecnie jedno z lepszych urządzeń w stosunku jakości do ceny.Pompa ciepła posiada zaawansowaną technologie inverterową umożliwiająca sprawną pracę w ekstremalnych warunkach pogodowych na zewnątrz do -30 stopni C.Urządzenie sprawdza się także w serwerowniach chłodząc przy niskiej temperaturze zewnętrznej -25 stopni C.Jednostka wewnętrzna jest bardzo cicha emitując na najniższym biegu tylko 21 dB

CENA NETTO OD 3995 ZŁ Z MONTAŻEM

GWARANCJA 5 LAT

Autoryzowany dobór, montaż, uruchomienie i  diagnostyka pomp ciepła LG Therma V oraz Panasonic Aquarea

Pompa ciepła
Dlaczego warto?

Ekologiczne źródło energii

Pompy ciepła zaliczane są do urządzeń wykorzystujących ekologiczne zródła energii,dzięki zastosowaniu takiego ogrzewania zamiast węgla lub gazu można wykorzystać darmową energię zawartą w powietrzu. Dzięki takiemu zastosowaniu wykorzystujemy nawet 80% energii, które pozyskiwane jest z powietrza zewnętrznego.
Pompa ciepła może być jedynym źródłem ciepła do ogrzewania budynku, może również współpracować z dodatkowymi urządzeniami, które łatwo można podłączyć do instalacji np. fotowoltaicznej.

Komfort użytkownika

  • intuicyjny sterownik zamontowany w pomieszczeniu z możliwością kontrolowania temperatur (temperatura zewnętrzna, wewnętrzna,  wody itp.)
  • pompy ciepła LG Therma V i Panasonic AQUAREA mają możliwość sterowania za pomocą Wifi ze smartfona.
  • bezobsługowa praca urządzenia

Niskie koszty eksploatacji

Koszt eksploatacji pompy ciepła jest naprawdę niski,wynika to przede wszystkim z wysokiej efektywności energetycznej tego urządzenia. Wszelkie ponoszone koszty są związane z energią elektryczną zużywaną przez sprężarkę. Istnieje jednak wiele sposobów, by zmniejszyć koszty ogrzewania pomieszczeń oraz ciepłej wody użytkowej mogą obniżyć się nawet czterokrotnie w połączeniu z system fotowoltaicznym.

Ograniczenie emisji CO2

Pompy ciepła są to urządzenia, które nie produkują żadnych innych szkodliwych substancji dla środowiska przyczynia się do ograniczenia emisji Co2.

Bezpieczne użytkowanie

Pompa ciepła jest bezpiecznym rozwiązaniem ,w porównaniu z tradycyjnym ogrzewaniem ponieważ nie ma zagrożenia pożarowego , czy ulatniania lub wybuchu gazu tak jak przy tradycyjnych ogrzewaniach można spać spokojnie i bezpiecznie.

Komfort przez cały rok

Przy zastosowaniu klima-konwektorów można zimą się grzać a latem chłodzić i przez cały rok mieć wodę użytkową.